Görme Engelliler

Okul Bahçemize Yeni Bir spor Sahası

Okulumuzun Bahçesine ´Okullar Hayat Olsun Projesi´ Kapsamında Orman İşletme Müdürlüğü İşbirliği İle Yeni Spor Sahası Yapılıyor.

        Okulumuzun bahçesine ´Okullar hayat Olsun kapsamında yeni basketbol ve voleybol sahası yapılıyor. Bahçemizdeki eski basketbol ve voleybol sahasına Kaltun Madencilik Lmt. Şkt. tarafından düzenli bir şekilde 1000 m2 alana beton döktürüldü. Ayrıca İmerys Madencilik Lmt. Şkt. okulumuza fileleriyle birlikte basketbol Potası ve 7 adet maç topu hediye edildi. Yine Esan Madencilik Lmt. Şkt. okul bahçemize yeni basketbol ve voleybol sahasının yapımı ve bahçe düzeni için 650 m2´lik alana beton döktürülecek. Saha belirleme çizgileri ise Beden Eğitimi Öğretmenimiz Ramazan AKKOYUN ve öğrencilerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

        Okullar Hayat Olsun Projesi Kapsamında Milas Orman İşletme Müdürlüğü öğrencilerimizin ve misafirlerimizin kullanımı için masa ve oturaklar, Milas Belediye Başkanlığı oturak ve çöp kovaları hediye etti. Ayrıca Kış mevsiminin bitişi ile birlikte Orman İşletme Müdürlüğünce okul bahçemize büyük bir kamelya yapılacak, Okul Müdürlüğümüz ve Köy Muhtarlığınca bahçemize çiçek ve çimlendirilme yapılacaktır.

       Okul Müdürlüğümüzce katkısı olan ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Tıklayınız